''Laskavý přístup a láskyplný dotek mohou být mocnou léčivou sílou a lékem"

Viktorie Nováková

Zážlebí 316
Zlín - Kudlov
76001

https://backoffice.imuni.eu//affiliate/Viktorie22

+420 739 068 249
viktorie_v@seznam.cz

 

Také můžete využít služeb mých partnerů:

Více na  www.emocniharmonie.cz

O mně

Jmenuji se Viktorie Nováková a jsem certifikovaná masérka s dlouholetou praxí. Jsem připravena vám poskytnout ty nejlepší služby, samozřejmostí je můj individuální a pozitivní přístup. Při masáži používám jen 100% čisté rostlinné oleje nejvyšší kvality a podle cítění a momentální situace je míchám s oleji esenciálními, tím dosahuji vysokého terapeutického účinku.

Kde jsem nabrala zkušenosti

Mám kvalifikovaný kurz na sportovní rekondiční masáže.  Nejvíce zkušeností jsem získala pod vedením profesionálního maséra, který masíroval např. ČR reprezentaci hokejistů, fotbalistek, házenkářů a házenkářek. I jednotlivce z řad tenisu, cyklistiky a v neposlední řadě také našeho IRONMENA. Pod jeho vedením jsem se naučila a stále učím, kde zmáčknout, kde vedou jednotlivé meridiány (dráhy). To je ta nejlepší škola. Já sama jsem masírovala házenkářky Zlína. Mám za sebou také kurz dětské masáže s aromaterapií. Každoročně jezdím na tábor pro maminky s dětmi, kde celý den masíruji a vedu meditaci. Největší zkušenosti mám se svými dětmi, kde provádíme masáže pravidelně obden. Na nich nejlépe vidím, jaký to má pro ně blahodárný přínos a jak se na masáž vždy těší. 

Osud mi dal do vínku velmi silnou empatii a intuici. Dokáži přesně vycítit vaše problémové místo v těle a masáží ho odstranit a obnovit harmonii v celém těle. Moje ruce jsou tím nejmocnějším nástrojem, jaký si jen dovedete představit. Stačí do nich vložit lásku a vše ostatní jde úplně samo. Práce s lidmi mě baví a naplňuje, ráda pomáham lidem, aby se cítili lépe. Vždyť každý, kdo ke mně přichází je něčím jiný a originální, má nějaký příběh a nějaké problémy.
Jsem matka dvou nádherných dětí, které milují mé doteky. Na nich nejvíc vidím, jak mé léčivé doteky jim pomáhají a mojí největší odměnou je, když mi řeknou " Mami Ty umíš nejlíp masírovat."

Já a moje bylinky 

Když jsem před 10 lety začínala, možná jsem ani sama netušila, že se bylinky nakonec stanou mojí druhou celoživotní vášní. Svět léčivých bylinek mne uchvátil již v dětství, vždy jsem milovala přírodu a zvířátka. Inspirací pro mě byly přednášky Jiřího Janči a Josefa Zentricha. Síla pupenů totiž zřejmě přesahuje všechno, co si umíme představit: právě pupeny, klíčky a zárodečné tkáně obsahují spoustu regeneračních prostředků, jakými jsou vitaminy, minerální látky, rostlinné hormony. Pokud se správně zpracují, vytvoří v lidských rukou léčivo, které regeneruje a omlazuje organismus, stimuluje centrální nervový systém, zvyšuje imunitu a pomáhá při konkrétní nemoci. Založila jsem si vlastní bylinkovou zahrádku, kde pěstuji část bylinek, zbytek sbírám na loukách kolem obce Žítkové a na kopcích Bílých Karpat. 

Byliny sbírám v době, kdy je jejich síla největší. Kromě vegetační fáze byliny je vhodné se řídit podle fáze Měsíce. Obecně platí, že při dorůstajícím Měsíci se sbírají nadzemní části bylin, a při ubývajícím Měsíci kořeny, oddenky, či cibule. Stejné platí i pro uchování byliny. Byliny nasbírané při přibývajícím Měsíci mají delší trvanlivost, kdežto při ubývajícím kratší. Mám radost, když vidím, jak má vlastnoručně namíchaná směs pomáhá lidem.